KONST / Litografier / Färglitografi 15042016
nr 1504 2016
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Modell i ateljé. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 50x68 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
måndag 21 november 2022
kl 20:46:16
21 nov
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow